DERNEKLERİMİZ

Nüve Lisans Programları Derneği, Evrensel Eğitim Derneği, Öğrenci Gelişim Derneği,Aile ve Gelişim Derneği ve Gelişen Emek Dernekleri bir araya  gelerek Sosyal, Kültürel, Eğitim ve Öğretim alanlarında daha etkin faaliyetler gösterebilmek için Ramazan Varol başkanlığında “Evrensel Gelişim Federasyonu”nu kurmuş bulunuyoruz.

Federasyonumuzun amacı; eğitim öğretim alanlarında çalışmalar yaparak ülkemizdeki eğitim ve öğretim seviyesinin arttırılmasına yardımcı olmak, aynı amacı güden diğer kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalar yaparak ulusal ve uluslar arası projeler hazırlamak, kişisel eğitime önem verilen alanlarda eğitmen yetiştirmek ve seminerler düzenlemek, günümüzde var olan eğitim sorunları için çözüm yolları arayarak gerektiğinde ilgili bakanlık ve üst kuruluşlarla irtibata geçerek çözüm yolları sunmaktır.

Bununla beraber federasyonumuzun düzenlemiş olduğu eğitim ve seminerlere katılan kişilere  başarı belgesi, sertifika, eğitim ve seminerlerine katıldığına dair katılım belgesi verilir.

Sizde sosyal, kültürel, eğitim ve öğretim alanlarında kendinizi geliştirmek, derneklerimizin faaliyetlerine katkıda bulunmak istiyorsanız derneklerimizden herhangi birine  üye olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Derneklerimize üye olanlara özel bazı ayrıcalıklı uygulamalar yapılacaktır. Bu uygulamalar arasında Ramazan Varol’un bizzat vereceği “Evrensel İlkelerle Yaşam Eğitimi” de bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi için:

Nüve Eğitim Danışmanlık

0312 433716